Головний тренер Руха оцінив шанси львівського клубу в матчі 4-го туру УПЛ проти Колоса

Віталій Пономарьов

Головний тренер львівського «Руха» Віталій Пономарьов розповів, чого чекає від матчу 4-го туру УПЛ-2023/2024 із «Колосом».

Львів’яни, як відомо, підходять до матчу як одноосібні лідери сезону, маючи 9 очок із 9-ти можливих.

«Команда добре підготовлена до сезону. Тішить те, що всі хлопці якісно пройшли збори, всі дуже згуртовані. Але зараз хочеться, щоб і гравці, і експерти зрозуміли – це лише результат трьох перших турів. Попереду ще 27 матчів. Треба продовжувати працювати в такому ж руслі далі. Наш тренерський штаб налаштовує команду, що психологічно потрібно бути готовими до всього. Ми просимо гравців, щоб вони взагалі не думали про результат, коли виходять на поле.

Колос» – це хороша команда з досвідченими футболістами. Попередні суперники у нас також були високого рівня, тому ми готуємось у звичному режимі. Ми вивчаємо свого опонента, але не будемо підлаштовуватись під нього, а гратимемо у свій футбол, який хочемо бачити. У цій грі нам потрібно бути готовими багато працювати з м’ячем, адже «Колос» може свідомо грати другим номером. Тут важлива психологія і терпіння футболістів, бо позиційна атака – один з найважчих елементів у грі. Важливо, щоб під час матчу гравці дотримувались тих принципів гри, які пропагує наша команда», – зізнався Пономарьов.

Матч «Рух» – «Колос» відбудеться 19 серпня. Початок – о 19:00. У 2-му турі львівська команда в Житомирі переграла «Полісся» з рахунком 1:0.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->