Ненад Лалатович прокоментував важку перемогу над Ворсклою

Ненад Лалатович

Головний тренер «Зорі» Ненад Лалатович прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2:1) у матчі 3-го туру УПЛ

«В мене зараз великі емоції. Був дуже тяжкий виїзд. Скрипник – гарний тренер, а «Ворскла» чудова команда. Дуже дякую гравцям, за те, що вони були дисципліновані, грали агресивно. Грали так, як ми хотіли, тактично грамотно. Забили швидкий гол, та мали змогу забивати в першому таймі ще тричі та закривати гру. В другому таймі дали супернику можливість повернутися в гру. Але ми вірили, що повинні перемогти та завдяки голу Джордана таки перемогли.

Треба знов сказати, що фізичний стан наших гравців ще не оптимальний. Було також багато травмованих в нас. Зараз ситуація змінюється. В кожній грі будемо додавати та ставати кращими. Ця перемога для вболівальників «Зорі». Я разом з українським народом. Дуже хочу, щоб війна якомога скоріше закінчилася. Щоб жодна українська мати не плакала та щоб ваша країна жила краще.

Я приїхав сюди в найтяжчий момент в історії України, показавши тим, як люблю цю країну. Україна в моєму серці. Хочу залишити свій слід тут. Велике дякую гравцям. Це їх перемога. Перші два матчі грав Сапутін. В першій зустрічі були деякі помилки.

Другий поєдинок був кращій в його виконанні. В нас ще є Турбаєвський та Жилкін. Сьогодні місце у воротах зайняв Турбаєвський, тому що в нас є три молоді воротарі, котрим будемо давати шанс, так як вони всі приблизно одного рівня. Що стосується Русина, то в нього пошкодження, але сподіваємося, що вже на «Олександрію» він буде готовий», – сказав Лалатович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *