Учасник єврокубків може призначити головним тренером Віктора Скрипника

Віктор Скрипник

Наступником Олександра Кучера в “Дніпрі-1” у разі невдалого виступу в єврокубках може стати Віктор Скрипник.

Про це пише FootballHub.

Якщо “Дніпро-1” не вийде в групу якогось із єврокубків, то Олександр Кучер може залишити клуб, і його потенційна заміна вже відома. Віктор Скрипник, чия “Ворскла” нещодавно вилетіла із кваліфікації Ліги конференцій, може залишити полтавський клуб, щоб очолити срібного призера УПЛ.

За моєю інформацією, Скрипник піде з Ворскли. Уже зараз обговорюються умови розірвання контракту, щоб клуб не платив серйозну неустойку. Тому що у “Ворскли” великі проблеми з фінансуванням. У клубу просто немає грошей. Тому борги із зарплати, тому клуб не може нікого підписати. Там зараз погано. І погана атмосфера. У клубі дуже важка ситуація. Тож Скрипник буде для “Дніпра-1” доступний.

Якщо клуб проявить до нього інтерес, то ситуація з розірванням контракту цього тренера з “Ворсклою” одразу ж втратить свою актуальність — питання вирішиться впродовж кількох днів. З боку “Дніпра-1” потрібне просто вольове рішення“, – повідомляє ведучий ютуб-каналу Причал Олександр Скляр.

Нагадаємо, Віктор Скрипник очолив полтавську Ворсклу влітку 2022 року. Раніше він працював головним тренером луганської Зорі та німецького Вердера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->