Президент Металіста Ярославський щомісяця отримує гроші з бюджету Харкова: відомо подробиці

Олександр Ярославський

Президент ФК Металіст бізнесмен Олександр Ярославський отримує гроші з бюджету Харківської області як почесний житель регіону.

Про це повідомила депутатка Харківської обласної ради Галина Куц. Вона повідомила, що розмір виплат становить майже 17 тисяч гривень на місяць. Також депутатка повідомила, що не всі почесні жителі Харківщини отримують таку стипендію.

“Ярославський – почесний громадянин Харківської області. Там стипендія складає 16 750 грн на місяць. Її дають, якщо людина окремо звернулась по стипендію“, – сказала вона в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“”Він отримує цю стипендію, і це теж цікава ситуація – чому? Наприклад, Ахметов, який теж є почесним громадянином Харківщини, – не отримує цю стипендію, а Ярославський отримує”, – додала вона.

Галина Куц повідомила, що таким чином бізнесмен за пів року отримав з обласного бюджету понад 100 тис. грн. На кінець липня 2023 року звання “Почесний громадянин Харківщини” мають 59 людей, з яких 56 регулярно отримують виплати. Олександр Ярославський отримав його ще в 2006 році.

Варто сказати, що декілька днів тому біля берегів Італії була помічена його багатомільйонна яхта, яку він обіцяв продати, а отримані кошти передати на потреби Харкова. Незадовго до війни автомобіль бізнесмена збив людину, після цього Олександр Ярославський вилетів у Лондон. Компанія ДСН робила заяву, що за кермом знаходився водій, а не бізнесмен. Сам Ярославський говорив, що в цей час спав вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *