“Ганебне суддівство”: президент Оболоні – про гру з Динамо

Президент київської Оболоні Олександр Слободян незадоволений рівнем суддівства у матчі з Динамо. У ворота “пивоварів” було поставлено два пенальті, а також вилучено їх гравця.

“Зараз подякував своїм футболістам у роздягальні. Мені здається, вони виглядали гідно, гравці намагалися. На жаль, сьогодні я назвав би гру театром одного актора. Думаю, ви розумієте, про кого я говорю. Він зіпсував ті цифри на табло, які там могли бути.

Думаю, що на табло мали бути нічийні цифри. Можливо, 3:3. Не зараховано два наші голи, намальовані пенальті… Усі всі бачили. Суддівство було одностороннє відверто. Тільки в останні 15 хвилин матчу, коли гру було зроблено, рефері щось почав показувати і в інший бік. А так все було в одну. Невже в Європі так судять? Невже нашому супернику так треба допомагати?

У попередній грі з Колосом була симпатія до нашого суперника, але не настільки помітна. А сьогодні це просто жах. Це ганебне суддівство. Впевнений, що нашим грандам не потрібно так допомагати, якщо вони хочуть, щоби був цікавий чемпіонат.

Усі ми хочемо, щоб у Європі українські команди показували гідний результат. Потрібно привчити наших грандів до нормального суддівства, як у Європі. Не треба засуджувати так звані маленькі команди. Думаю, що у нас мало футболістів, які мають досвід боротьби на рівні Прем’єр-ліги, але хлопці мали гідний вигляд. Матч був із взаємними шансами на успіх“, – сказав Олександр Слободян.

Наставник Оболоні Валерій Іващенко також не був задоволений діями арбітра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->