Рух – Ворскла: Олексій Сич поділився очікуваннями від матчу

Олексій Сич

Основний бек львівського Руху Олексій Сич прокоментував майбутній матч другого туру УПЛ проти полтавської Ворскли, а також поділився емоціями від перемоги над Зорею.

Ми готові до наступного матчу. Проводимо дужі хороші та насичені тренування. Зі стартом у чемпіонаті команда перебуває в ігровому тонусі. І ось зараз відчувається прилив сил.

Переглянемо гру Ворскли і визначимо їх слабкі сторони. Це одна з найсильніших команд УПЛ у плані фізики. І фактор того, що Ворскла зіграє посеред тижня у єврокубках, може бути визначальним фактором як для нас, так і для них. Суперник зазвичай добре грає один в один, тому якщо добре використовувати вільні зони, зможемо вибігати в контратаки.

Перший тайм проти Зорі був не дуже вдалим через нашу психологію. Першим таймом незадоволені, треба було краще увійти в гру. Будемо робити аналіз над своїми помилками і спробуємо зіграти з Ворсклою весь матч так, як зіграли другий тайм із Зорею. По першому матчу не можна робити висновків. Але, як кажуть: “Як почнеш, так і продовжиш”. Тому будемо старатись робити те, що від нас очікує тренер“, – наводить слова Сича прес-служба клубу.

Матч пройде найближчої неділі, 6 серпня. Старт – 19:00. Ворскла у першому турі мала грати проти СК Дніпро-1, але цей поєдинок був перенесений, оскільки обидва клуби грали в єврокубках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->