Дебютант стартував з фіаско: Чорноморець впевнено розібрався з ЛНЗ у 1-му турі УПЛ

Олександр Ковпак

У неділю, 30 липня, відбувся матч першого туру української Прем’єр ліги, в якому ЛНЗ приймав одеський “Чорноморець”.

Поєдинок проходив у Черкасах на стадіоні “Центральний” та завершився перемогою команди Романа Григорчука з рахунком 2:0.

Рахунок у матчі було відкрито на 38-й хвилині – після передачі Ореста Кузика забив Богдан Бойчук.

На 65-й хвилині зустрічі одеситам вдалося подвоїти перевагу в рахунку – гол в активі Йона Шпорна.

ЛНЗ – “Чорноморець” – 0:2

Голи: Бойчук (39), Шпорн (65)

ЛНЗ: Самойленко, Бойко, Ковальов, Лопирьонок, Наумець (Шестаков, 46), Норенков, Прядун, Рибалка, Савін (Пасіч, 64), Стасюк, Хамелюк (Копил, 69)

Чорноморець“: Білик, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Гучек (Шторгін, 62), Кузик, Шпорн, Самсон Ономіго, Бойчук

Попередження: Савін (37), Хамелюк (49) – Гучек (29), Шпорн (53), Васильєв (72)

У наступному турі УПЛ одеський “Чорноморець” зіграє проти “Колоса” з Ковалівки. Матч відбудеться 6 серпня. ЛНЗ у наступному турі першості України зустрінеться з “Минаєм”. Гра запланована на 5 серпня.