Нападник ФК “Рух” висловився про сенсаційну перемогу над “Зорею” в 1-му турі УПЛ

Юрій Климчук

В 1 турі Української Прем’єр-ліги зустрічалися «Рух» зі Львова та луганська «Зоря».

Дещо сенсаційно перемогли львів’яни (2:1), незважаючи на те, що по ходу гри поступалися.

Переможний м’яч наприкінці матчу забив форвард «Руха» Юрій Климчук. Він прокоментував перемогу своєї команди.

«Востаннє такі емоції відчував наприкінці сезону, коли команді вдалося зберегти прописку в УПЛ. Також, коли виграли у «Чорноморця» на виїзді, були ті ж самі емоції.

У першому таймі ми були дещо сковані. Було помітно, що хлопці нервували. Але в другому таймі зрозуміли, що можемо грати і побігли вперед. Тренер сказав у перерві, аби ми ще агресивніше грали, накривали суперника і не давали розігрувати їм м’яча. Ми вийшли на поле та зробили те, що нас просив тренерський штаб.

Дуже важливо було розпочати сезон з перемоги. Це впевненість, хлопці відчують це і буде легше виходити у наступних матчах. Я сподіваюсь, у нас більше таких перших таймів не буде», – сказав Климчук.