Євген Хачеріді відверто розповів епічну історію про випадок з Віталієм Кварцяним у роздягальні

Євген Хачеріді

Український футболіст Євген Хачеріді, який працював під керівництвом Віталія Кварцяного у «Волині» з 2006 по 2008 рік, детально розповів легендарну історію про кидок пляшкою у роздягальні.

«Багато було цікавого. Пам’ятаю, грали ми з Енергетиком із Бурштина. Був сильний дощ, поле перетворилося на багнюку, а я забув взяти бутси з металевими шипами та грав у копочках, і разів п’ять послизнувся і впав.

У перерві до роздягальні заходить Кварцяний і давай усім пхати. Тут черга доходить до мене. Володимирович тримав у руках півлітрову пляшку води і як запустить її в мене – потрапив у коліно, аж синець залишився. Можна сказати, повторив історію Фергюсона з Бекхемом.

На другий тайм ми вийшли заведені та у підсумку перемогли. Після гри Володимирович уже охолонув і ми нормально поспілкувалися. Я сам винен, що не взяв бутси із залізними шипами.

Також у Кварцяного була вівчарка Роккі. Дуже розумний пес! Він його постійно брав на тренування. Роккі у нас замість футболіста відбирав м’яч, коли ми грали у квадрат. Володимирович нам його постійно у приклад ставив: «Ось як треба м’яч відбирати!». А Роккі, якщо відбирав м’яч, то прокушував його. Тому постійно доводилося міняти м’ячі – як мінімум два за тренування», – сказав Хачеріді.

Відзначимо, що сьогодні Віталію Володимировичу виповнилось 70 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *