Денніс Гентенар розповів, чому вирішив приєднатися до Шахтаря

Тренер воротарів «Шахтаря» Денніс Гентенар розказав, як опинився в донецькому клубі.

«Патрік ван Леувен розповів мені, що збирається переходити до «Шахтаря», та запитав, чи хочу я приєднатися. Я подумав, поговорив, звісно, зі своєю сім’єю про це.

Вважаю, що «Шахтар» – це дуже гарний і великий клуб, який майже кожного року виступає в Лізі чемпіонів. Тому для мене, зі спортивної точки зору, було легко вирішити.

Звісно, як у тренера воротарів, моя зона відповідальності – це голкіпери. Я також працюватиму разом з Андрієм Пятовим, що дуже приємно.

Знаю, що він багато років виступав у «Шахтарі». Кілька років тому ми з «Маккабі» грали проти гірників у Лізі Європи і там перетиналися. Так як «Шахтар» виступав у Лізі чемпіонів, я бачив їхню гру та звертав увагу на голкіперів. Працювати зараз разом із легендою клубу – це честь для мене, а також це добре, адже ми можемо об’єднати наш воротарський досвід і передати його молодим голкіперам.

Його здібність природно та прямо розмовляти з воротарями під час навчання допоможе легко перейти від голкіперської діяльності до тренерської», – сказав Гентенар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *