Легенда Динамо висловився з приводу утримання в СІЗО президента УАФ Андрія Павелка

Андрій Павелко

Перший віцепрезидент УАФ Анатолій Демяненко висловився з приводу утримання в СІЗО президента асоціації Андрія Павелка.

«Я сьогодні разом із колегами Олексієм Михайличенком, Олегом Протасовим та Олегом Тараном був у Львові. Ми прибули в суд, щоб підтримати президента УАФ Андрія Павелка, який незаконно утримується за ґратами вже три тижні.

Я хочу підкреслити — уже три тижні, як без жодного доказу вини й без судового вироку, шляхом зловживання кримінальною юстицією, законно обраного представника УАФ та УЄФА позбавлено волі.

Сьогодні до суду, щоб штучно створити умови для продовження безпідставного ув’язнення особи, не прибув жоден прокурор. Відбувається зумисна протидія судочинству й верховенству права. Паралельно все, що відбувається, грубо порушує регламенти УЄФА, ФІФА, якими керується кожна національна асоціація і які захищають їхню незалежність.

На прохання УЄФА ми інформуємо про кожен факт уже системного тиску на УАФ. Своїм листом Спілка європейських футбольних асоціацій днями інформувала нас, що уважно слідкує за ситуацією та оцінює її з огляду на необхідність ужиття заходів реагування з метою захисту незалежності української футбольної інституції.

Я не хочу зараз оцінювати можливі наслідки такої реакції для нашої країни й футболу. Але впевнений, що треба негайно зупиняти цю замовну кампанію проти керівників УАФ», — сказав Демяненко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *