Сума вражає: президент ЛНЗ озвучив бюджет команди на дебютний сезон в УПЛ

ФК ЛНЗ

Президент ЛНЗ Андрій Полтавець назвав порядок цифр для участі своєї команди у найсильнішому дивізіоні.

Ми ще й не рахували на сезон скільки нам потрібно коштів. Щодня з’являються якісь додаткові витрати. Ми для себе розуміємо орієнтовну цифру “від” і “до”, в яку суму нам це все обійдеться для нашої компанії.

Не таємниця, що бюджет міцних середняків це – плюс-мінус 3 мільйони доларів. Це рівень, який дозволить боротись за серединку, за виживання і, за певних обставин, за трохи вищі місця. Є п’ять-шість клубів у яких бюджети 5 мільйонів доларів і вище, або 7 мільйонів і вище.

Потрібне правильне використання цих коштів, трансфери, тренерські рішення, і тоді навіть з дво- чи тримільйонним бюджетом теоретично можна поборотись за якісь високі місця єврокубкові. Ми розуміємо, що десь від 3 до 5 мільйонів доларів нам потрібно витратити для того, щоб клуб закріпився в УПЛ“, – сказав Полтавець у коментарі FanDay.

Нагадаємо, ЛНЗ завершив минулий сезон у статусі бронзового призера Першої ліги, що дозволило поборотись за підвищення у класі у перехідних матчах. Жертвою команди Олександра Ковпака став Інгулець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *