Володар “Золотого м’яча” висловився про арешт президента УАФ Андрія Павелка

Андрій Павелко УАФ

Відомий український екс-футболіст, тренер, володар «Золотого м’яча» Ігор Бєланов прокоментував рішення суду, згідно з яким президента Української асоціації футболу Андрія Павелка відправили до СІЗО на 60 діб.

«Другу добу у Львові. Вранці Шевченківський районний суд міста вирішив арештувати президента УАФ, члена виконкому УЄФА Андрія Павелка. Навіщо?

У мене на це запитання лише одна відповідь – притягнуте за вуха рішення з політичним душком. Ця судова епопея продовжується з минулої осені.

За цей час я встиг побувати на кількох судових засіданнях, вислухати позицію прокурорів і суддів. Жодних реальних причин для арешту Андрія протягом всього цього часу так і не прозвучало. А сам він дисципліновано виконував усі умови запобіжних заходів, був присутній на усіх судових засіданнях, не ховався, ні на кого не тиснув, чітко дотримувався встановлених правил.

Напевно, тому справу швиденько передали до суду в іншому місті, де, вочевидь, керуються якимись іншими законами і готові виконати будь-яку вказівку зверху?

Але якщо так і наші суди вершать долю людей за таким принципом, то на цій ділянці росія може святкувати перемогу. Тому що ручні суди і незаконні рішення – це про росію.

Неймовірно, як в цьому випадку збіглися інтереси країни-агресора, яку в тому числі зусиллями Андрія Павелка позбавили права виступати на всіх міжнародних футбольних змаганнях, і львівського судді. Випадковість?

Тепер розумію, що міжусобні конфлікти, які останнім часом дедалі частіше виникають в Україні, не є випадковістю. Черговий удар, нанесений сьогодні по українському футболу – є частиною цієї кампанії.

В той час, як війна проти агресора продовжується і нам потрібно ще більше об’єднуватися навколо захисту незалежності України, нас зсередини атакують ракетами особливо небезпечної дії – розколу.

Звертаюся до президента України Володимира Зеленського з проханням вплинути на цю ситуацію і не допустити знищення футбольної родини України.

Ми разом з усією країною вже 16-й місяць як тільки можемо допомагаємо нашим воїнам, але наші зусилля будуть марні, якщо п’ята колона продовжуватиме знищувати країну зсередини. Сподіваюсь на вашу оперативну реакцію», – написав Бєланов.

One thought on “Володар “Золотого м’яча” висловився про арешт президента УАФ Андрія Павелка

  1. Про яке втручання президента у судову систему говорить Бєланов. Та ще й проводить паралелі з підоросією. Павелко нехай доводить свою невинуватість у суді. А, якщо винен, то нехай відповідає згідно чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *