Кривбас – Металіст: слова Юрія Вернидуба після матчу

оловний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб підбив підсумки матчу з «Металістом» (2:0).

– Була непогана гра, суперник також грав у футбол і мав непогані моменти. На мою думку, ми більше заслужили на цю перемогу. Провели два непоганих м’ячі, могли забити ще.

Треба рухатись далі. Залишилося провести дві гри на виїзді: 29 травня в Києві з «Металістом 1925», а потім 4 червня в Ужгороді з «Дніпром-1». На цьому і фінішує наш чемпіонат. Ще раз велика подяка усім, хто прийшов і нас підтримав. Ми дуже раді, що у нас такі вболівальники. Всіх з перемогою і зі святом!

– Що відіграло останню роль у тому, що команди все-таки вийшли на поле після всіх погодних катаклізмів?

– Дуже велика подяка всім нашим людям, які зробили все для того, щоби цей матч відбувся. Ви бачили, який стався форс-мажор: злива, град. Було дуже багато води на полі. Дякую агрономам і всім технічним працівникам: вони швидко відреагували і зробили все можливе, аби поле було у такому стані, який дозволяв би тут зіграти. Низький уклін всім працівникам клубу.

– А ще нарешті з’явився новий лідер у клубі – Даніель Соса… Погоджуєтесь?

– Дай Бог! Непоганий футболіст, я про це неодноразово казав. Поки що рано про щось говорити. Все в його руках: як буде працювати, як буде боротися. Цей атакувальний футболіст повинен принести користь нашій команді.

– Заміна Соси у другому таймі говорить про те, що наразі його фізичних кондицій трішечки не вистачає на повний матч?

– Людину ми чекали два місяці. Він нещодавно приїхав і поки не набрав оптимальної форми. Тим більше Соса збори з нами не проходив. До кожного футболіста я ставлюся з повагою, дбайливо. Знову ж, у нас дуже багато травм, а попереду два тури.

Тим більше гру з «Металістом 1925» пропустить  через перебір карток Луньов, але повернеться Задерака. Швидко відновився Татарков: вдячний медичному штабу, що швидко підняли його на ноги. Травма була середньої важкості, але – молодець, відновився і готовий грати.

– Питання від вболівальників: чи зможемо ми до кінця чемпіонату побачити в ділі Жана По?

– Це питання до нашого медичного штабу і головного лікаря. Наскільки я знаю, це непросто. У Жана курс лікування закінчується аж в середині червня. Я не хочу і не буду ризикувати. Він з нами потихеньку тренується, але на тих обертах, на яких може, не більше того.

Хоча футболіст він дуже і дуже класний: відносно техніки, роботи з м’ячем, швидкості і дриблінгу – все в По є. У «Кривбасі» він до літа в оренді, але якщо захоче лишитися і лікар підтвердить його фізичну готовність – ми із задоволенням продовжимо співпрацю з Жаном, – сказав Вернидуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *