Ігор Йовічевіч прокоментував можливе повернення Марлона до Шахтаря

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовичевич прокоментував трансферні чутки та шлях команди до можливого титулу УПЛ.

– Як відомо, марафон краще бігають старші, досвідчені атлети, а спринти – молодші. У цій чемпіонській гонці як ви можете підтримати гравців як відомий футболіст та тренер у нашій країні?

– Дякую за ці приємні слова, респект вам та всій Україні. Насправді шукаємо слова, разом проходимо цей мандраж, десь даємо впевненість, що ми маємо. Бо іноді, коли подивишся в минуле, на те, що ми зробили за останні 10 місяців, то це шлях, який дійсно нам дає впевненість. Що ми зробили для України, для «Шахтаря» – перегорнули ту сторінку історії, де було багато легіонерів, і тепер нова сторінка, де є молоді гравці.

І цей тягар вони беруть на себе: це їхній чемпіонат – вони вперше б’ються за чемпіонство власними силами. І це – повний респект! Звичайно, що в процесі десь існує мандраж, десь у певний період матчу зашкалюють емоції, – і тут рівновага емоцій дуже важлива. Ми зараз проходимо це і шукаємо відповіді на той стрес, що відчуваємо.

– Як ви можете прокоментувати тему повернення Марлона з «Монци», про що пишуть у ЗМІ?

– Уперше чую таку інформацію. Не читав нічого, бо дійсно був дуже сфокусований на «Вересі», а тепер – на «Зорі», на «Дніпрі-1». Зараз ми маємо такий шанс довести до кінця все те, над чим весь рік пахали як коні, і хочу через ці зусилля на 120% заслужити титул, бо ми це заслужили. Щоб побачити, як виглядатиме команда через 15 днів, коли ми закінчимо сезон. Я хочу, щоб ми це заслужили. А про Марлона я дійсно не знаю. Це запитання до Дарійо Срни, – відповів Йовичевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *