“Решта гравців – сіра маса”: легенда Динамо виділив лише одного футболіста “біло-синіх”, у якого є бажання грати

Динамо

Колишній захисник київського «Динамо» Олег Кузнецов поділився думкою про стан справ у таборі «біло-синіх».

«У чому причина кризи киян? Я абсолютно не можу зрозуміти причини. До війни команда грала на рівні з хорошими клубами, а зараз не можуть обіграти «Інгулець». Хоча гравці ті ж, крім відходу Забарного та Циганкова. Луческу досвідчений тренер, тому не думаю, що причина невдач у ньому. Можливо, з гравців мало вимагають чи жаліють їх, не знаю.

Чую постійні скарги, що «Динамо» багато їздить автобусом. Які переїзди? Ви раз на тиждень граєте. Щоб знати причину слабких результатів, потрібно бути в команді, а я дивлюсь матчі по телевізору. Поки що це жах.

В осінній період непогано виглядав Буяльський. Зараз можу відзначити лише Ваната. Видно, що хлопець хоче грати і має іскру в очах. Решта гравців «Динамо» – сіра маса, навіть виділити нема кого. Якщо на такому слабкому рівні «Динамо» допускає багато помилок, то я боюся уявити, що буде у Лізі чемпіонів чи Лізі Європи. Наразі «Динамо» не дотягує до єврокубків.

Мені здається, зараз будь-який тренер не зможе цього зробити. Я не уявляю, що потрібно робити у цій ситуації», – сказав Кузнецов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *