Віктор Скрипник: “Металіст ніколи не здається”

Віктор Скрипник

Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник підбив підсумки перемоги над «Металістом» (3:2) у матчі 23-го туру УПЛ.

«Ми були задоволені нашою грою у першому таймі. Ми пам’ятали, що «Металіст» ніколи не здається. Другий тайм це показав. Якби ми забили четвертий м’яч, для чого у нас були можливості, було б спокійніше. Але це футбол – здаватися ніхто не хоче.

Хвилини, що залишилася до фінального свистка, були нервовими. Ці три очки – бальзам на душу за ту роботу, яку хлопці виконують на тренуваннях. Ми вперше у сезоні тричі поспіль перемогли. Ми задоволені.

Якби ми забили четвертий м’яч, то я б використав усі п’ять замін, але я по собі знаю наскільки складно входити до гри з заміни за такого матчу. Гравець зробить вирішальну помилку, і потім ми будемо витягувати його з цього стану. Не хотілося руйнувати склад, яким ми граємо другу гру поспіль», – сказав Скрипник.