Тренер Дніпра-1 Олександр Кучер пояснив поразку проти Зорі в 21-му турі УПЛ

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував поразку команди в матчі 21-го туру УПЛ проти «Зорі» (1:2).

«Початок був за «Зорею», вони були агресивнішими, нам десь уваги не вистачало. Після цього хлопці дуже добре заграли, були гарні моменти у першому таймі і ми повинні були забивати.

У другому таймі, ті помилки, що ми зробили… Не можна так. Якщо ми хочемо за щось боротися, то не маємо права так помилятися біля свого штрафного майданчика.

Чи зіграло свою роль поле? Звичайно, коли поле «їде», то воно не дає грати у той футбол, який хочеться. Але ми були у рівних умовах, і списувати на це я не бачу ніякого сенсу.

Ми програли сьогодні, але я не думаю, що треба голову попелом посипати», — сказав Кучер.