Барселона – Реал: слова Хаві після матчу

Хаві

Хаві визнав перевагу “Реала” над “Барселоною” (4:0) у півфіналі Кубка Іспанії

Вітаю «Реал», він провів відмінний другий тайм і чудово бився. Якщо ти прощаєш “Реал”, то він тебе – ні. Те, що він виграв Лігу чемпіонів, не збіг, чудова команда.

Можна програти 0:4 сьогодні, але виграти Ла Лігу та Суперкубок Іспанії. Звісно, це важливий результат. «Реал» заслужив на перемогу.

Людям слід пам’ятати, що в Іспанії, щоб здобути трофей, потрібно обігравати сильний «Реал».

Я пишаюся, оскільки вважаю, що в першому таймі ми були кращими.

Якщо ми виграємо Ла Лігу та Суперкубок цього сезону, ця поразка не зіпсує дуже хороший сезон. Але ця поразка не залишає байдужою, буде важко заснути.

Я сказав гравцям, що такий «Реал»: ти домінуєш, створюєш моменти, але йдеш на перерву за рахунку 0:1. “Реал” чудово реалізує можливості“, – сказав головний тренер “Барселони”.