Періца Огнєнович: “Знали, що “Рух” — дуже непоступливий суперник”

Періца Огнєнович

Виконувач обов’язків головного тренера Металіста Періца Огнєнович прокоментував результат матчу (1:2) проти львівського «Руху».

— Ми очікували такої гри. Знали, що «Рух» — дуже непоступливий суперник, знали, що ця команда грає у силовий футбол. Відповідно, готувалися до такої гри. Перший тайм провели погано, у другому таймі розпочали діяти краще, забили гол. Мали виходити вперед, але замість цього отримали м’яч у свої ворота. В цілому, сьогодні нам багато чого не вдалося з того, що ми вміємо.

— Сьогодні ми побачили на полі велику кількість новачків. Як оцінюєте їх рівень готовності та зіграності з командою?

— Так, ви знаєте, що проблема зіграності існувала для нас ще на тренувальних зборах. Нам потрібно ще працювати над зіграністю команди, щоб у нас був кращий контроль м’яча.

— Чи були для вас якісь несподіванки з боку «Руху»?

— Чесно кажучи, ми детально вивчили гру «Руху», знали, як він гратиме, а тому особливих несподіванок не побачили. Інша справа, що сьогодні у нас не вийшло зіграти кращим чином. Загалом думаю, що різниця між командами була мінімальна, просто суперник реалізував більше моментів, ніж ми.