Андрій Ярмоленко влітку повернеться в Динамо – джерело

Журналіст Ігор Бурбас у себе в телеграм-каналі повідомив, що Андрій Ярмоленко повернеться в Динамо влітку. Але він не виключив, що камбек може відбутися найближчим часом, якщо розігрве контракт з Аль-Айном.

“У гравця чинний контракт в Еміратах. І при цьому шалене бажання повернутись в Динамо. Питання грошей не стоїть взагалі. Тому в Туреччину він точно не поїде. Якщо зараз не домовиться полюбовно розійтись з Аль Айном, то вже влітку приїде в Київ безкоштовно“, – написав Бурбас.

Також він повідомив, що “біло-сині” в кінці грудня хотіли купити Артема Довбика, але трансферу не сталось з багатьох причин.

Основна кадрова мета – посилити позицію нападника. В кінці грудня клуб повертався до пріорітної кандидатури в особі Артема Довбика. На цей трансфер могли виділити не більше 4 млн євро.

Тому розмови з Дніпром-1 закінчились ще до офіційної пропозиції. Не горів бажанням і сам гравець. Наступним своїм кроком Довбик бачить переїзд в топ-чемпіонат. Більше в Україні варіантів у Динамо не залишилося, пошуки форварда продовжились за кордоном“, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *