Олександр Кучер: Щоб грати на два фронти, треба мати два склади

Головний тренер СК Дніпро-1 Олександр Кучер розповів про плани підготовки команди на першому турецькому зборі.

– Хлопці забралися, усі дуже раді один одного бачити. Перший тиждень будемо працювати над фізикою, набирати кондиції та готуватися до подальших матчів.

– Те, що команда так рано розпочинає другу частину сезону, наклало відбиток на те, як хлопці повинні були готувати себе у грудні, і в якому стані вони зараз розпочали збори?

– Та ні, все було очікувано. Ми дали їм програму, по якій хлопці працювали, так що вони вже приїхали із певною базою. Тепер вже будемо підіймати її на вищій рівень, більше працювати з м’ячем і готуватися до спарингів.

– В команді відбулись деякі зміни: колектив залишили Бузанелло і Громов, натомість вже взяли Євгена Пасіча. Як ви охарактеризуєте ці зміни і чого ще очікувати у кадровому плані?

– Звичайно, що усе це футбольне життя – люди приходять і уходять. Звісно, нам ще хочеться підсилитися, для чого нам потрібні нові футболісти. Це від нас вимагає і турнірне становище, і наш майбутній графік. 

Адже для того, щоб грати на два фронти, треба мати два склади, щоб була ротація, тому що все це дуже важко, як показала перша частина сезону. Постійні дороги, ігри через два дні на третій, тому треба відновлюватися, а в дорозі це дуже важко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *