Чорноморець – Металіст: наставник харків’ян Олег Ратій прокоментував матч 15-го туру УПЛ

Олег Ратій

Виконувач обов’язків головного тренера харківського «Металіста» Олег Ратій прокоментував матч 15-го туру чемпіонату України з футболу проти «Чорноморця».

«Напевно, гра вдалася. Обидві команди мали багато моментів. Десь ми не використовували, десь – суперник. На початку матчу ми мали шанси, не використовували їх, а ось кінцівка першого тайму вже була за одеситами. Другий тайм взагалі пройшов на зустрічних курсах, тому результат, напевно, закономірний.

Якщо ви звернули увагу, у нас сьогодні дебютувало багато молодих. Один узагалі 2006 року, вийшов на заміну. Ми хотіли б привітати їх, подякувати їм за ставлення до матчів. На наш погляд, це велике майбутнє нашого клубу.

Прядун? Наприкінці тайму він попросив заміну, пошкодив м’яз. Лікарі дивитимуться і винесуть вердикт».

Зазначимо, що матч 15-го туру УПЛ «Чорноморець» – «Металіст» завершився з рахунком 0:0.