Головний тренер Зорі прокоментував розгромну перемогу над Металістом-1925 в УПЛ

Патрік Ван Леувен

У рамках десятого туру УПЛ Зоря розгромила харківський Металіст-1925 року з рахунком 3:0.

Наставник луганської команди Патрік ван Леувен поділився думками про поєдинок.

Нідерландський фахівець відзначив черговий “сухий матч” своїх підопічних.

Ми з перших хвилин почали добре поєдинок, шансів було багато, змогли реалізувати 2 добрих моменти. А вже у другому таймі менш агресивно діяли та якось віддали ініціативу до рук суперника, але це не завадило нашій перемозі.

Могли більше забивати, та це ключовий момент на якому я загострив увагу гравців після закінчення матчу. Для того, щоб показувати найкращі результати роботи, яку було проведено під час підготовки, треба забивати ще.

У нас дуже молодий склад команди, я вже неодноразово про це казав. Тому ми із тижня в тиждень працюємо зі всіх своїх сил. Я дуже радий, що вже котра гра підряд у нас на 0, тобто ми не пропускаємо, а лише використовуємо свої моменти та показуємо свою гру суперникам“.

Ван Леувен повідомив про виїзд бразильця Крістіана з території України.

Крістіан? Ми також чекаємо на скоріше його повернення. Всі знають, що в Україні війна. У зв’язку з останніми загостреними подіями він поїхав, але ще раз повторюся, всі ми чекаємо коли він зможе доєднатися до команди”, – цитує спеціаліста пресслужба клубу.

Після 9 зіграних матчів колектив Патріка ван Леувена посідає третій рядок у чемпіонаті України, набравши 19 очок.