Гравець Миная: Це найслабше Динамо, яке було колись

Воротар «Миная» Олександр Бандура оцінив гру команди у матчі 5-го туру УПЛ проти «Динамо» (0:1)

«Звісно, можна і треба було чіплятись за більш вагомий результат. Десь удача нам не посміхнулась. Циганков забив дуже чудовий гол, але це більше фарт — злету влучив під саму штангу. Чи міг відбити? Ні, там шансів не було.

Ми мали дуже гарні моменти, але не реалізували їх. Коли потрібно грати в пас — ми б’ємо, коли треба бити — граємо в пас. Трішки не вистачило майстерності. Жодних шансів урятувати команду в той момент я не мав. Коли проти такої команди, як «Динамо», ти занадто притискаєшся до воріт, то рано чи пізно отримаєш гол. Треба було виводити м’яч до атаки, усе вище та вище. Інколи, у нас це виходило, а інколи — не дуже. Маємо та, що маємо.

Матч проти «Львова»? Це дві різні гри. Тоді у нас ні моментів, ні гри, як такої, не було. Треба запам’ятати цю гру, відкинути результат, та готуватись до іншої гри.

Український футбол зараз настільки непередбачуваний, що кожна команда може обіграти кого завгодно. За моєї кар’єри, це перший випадок, коли рівень команд більш-менш рівний. Це найслабше «Динамо», яке було колись. Щоб стільки моментів проти них можна було б створити? Ні, не знаю, такого не було ніколи. Ми можемо залишитись в УПЛ, проте гра грою – а потрібні очки», — сказав Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *