Ультрас Динамо зробили гучну заяву, в якій знову сказали, що не бажають бачити Суркіса в клубі

У Телаграм-каналі WBC | Ультрас Динамо з’явилась заява фанатів київського клубу, у якій вони критикують керівництво динамівців і виступають проти президента клуба Ігоря Суркіса та його брата, експрезидента «Динамо» Григорія Суркіса.

«Нова форма ФК «Динамо» Київ сезону 22/23 – це символ єдності футболістів та фанатів клубу. Ми всі боремось за єдине… Натхненням при створенні домашньої та виїзної форми став один із напрямів вуличної культури, а саме графіті, намальовані фанатами клубу в різних куточках Києва. Використання на формі елементів, притаманних для цього виду вуличного мистецтва, віддає належне Києву та символізує єдність команди з містом та фанатами», – зараз у нас немає можливості малювати графіті, тому малюємо на снарядах.

Ми правильно розуміємо, що клуб вирішив, що між ним та фанатами є якась єдність? У минулому році головний тренер клубу стверджував, що фанати, які приїхали на виїзд у Тернопіль – це не «Динамо». А зараз клуб заявляє про нашу з ним єдність. З 2014 року фанати «Динамо» Київ борються за незалежність України з російською федерацією, чиї інтереси тут роками відстоює один з власників клубу. Про яку єдність йде мова?!

На наш погляд, нинішнє «Динамо», на жаль, перетворилося у пристанище для відвертих ворогів України, промосковських колаборантів на кшталт різних суркісів, львочкіних, пузанових та інших негідників, які спокійно відвідують матчі легендарного клубу з самого серця Великої Країни.

Якщо досі є ті, хто не розуміє наш посил, то пояснимо на прикладі тренду сьогодення:

Без єврокубків чи без суркісів? Без суркісів!

Без перемог чи без суркісів? Без суркісів!

Без трофеїв чи без суркісів? Без суркісів!

І неодмінно настане час, коли ми знову побачимо наше Динамо на вищих щаблях п’єдесталу… і БЕЗ суркісів!» – говориться у заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.