Президент клубу Першої ліги звинуватив УАФ в рейдерському захопленні його організації

Президент Асоціації ветеранського футболу України Олег Собуцький, який є і президентом ФК Агробізнес, прокоментував вимогу УАФ до АВФУ вжити заходів щодо дискваліфікації її очільника.

«Пан Павелко мені просто мститься. Коли я говорю «Павелко» маю на увазі цілу структуру під назвою УАФ, адже її очільник зараз повністю узурпував владу у своїх руках. Це переслідування мене особисто та рейдерське захоплення Асоціації ветеранського футболу України, яку я маю за честь представляти.

УАФ вже дуже давно прагнула замість мене поставити головою Асоціації ветеранського футболу України Анатолія Дем’яненка. Він своєю чергою спершу розповідав, що не хоче обіймати цю посаду, але згодом все стало на свої місця.

Можливо, в глибині душі пан Дем’яненко і не хотів, але ж є Андрій Павелко, який хоче все і вся. Відтак, проти мене була організована ціла кампанія. Вони скористалися моментом і зробили мені підставу. Сфабрикували проти мене справу на матчі «Агробізнес» – «Минай» і, як наслідок, вирішили мене довічно позбавити можливості займатися футболом. Після отримання документів з CAS, де мені скоротили термін до п’яти років, в УАФ не можуть заспокоїтись. Зараз вони роблять все можливе і неможливе, щоб замість мене поставити іншу людину керувати АВФУ.

Я розумію, чому проти мене розпочалось переслідування. Це справа не одного дня. Я не погодився підписувати документи про переїзд заводу з виготовлення штучних полів у Краматорськ. І з цього часу почалась кампанія по усуненню мене від футболу. А гра з «Минаєм» була для них лише приводом для УАФ, щоб мене відсторонити від усіх процесів», – сказав Собуцький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.