Юрій Вернидуб натякнув, що готовий піти з Кривбасу

Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував поразку «Вересу» (0:1) у 4-му турі УПЛ.

«Вже третій матч поступаємось. Чесно кажучи, вже втомився вітати своїх колег. Але все одно треба мати стрижень та поздоровити «Верес» із перемогою. А от нас вітати ні з чим. По грі: вже краще, ніж зі «Львовом», але цей гол у першому таймі… Цей рикошет, й мʼяч залетів. Хлопці все одно намагались забити у відповідь, адже три матчі вже зіграли й не забили жодного голу.

Прикро, отже є над чим працювати. Отже, будемо працювати ще більше. Хоча від цього нікому не легше. Найбільше проблема, з якою ми наразі зіштовхнулись – це наша атака. Добре, що є ця тритижнева перерва. Буде час проаналізувати ці моменти та йти далі. Якщо ми опинились на колінах, то потрібно мати сили й волю, аби встати з колін.

Я впевнений у кожному зі своїх хлопців. Звісно, вони зараз дуже засмучені. Це життя. Треба мати характер, аби йти далі.

Коли я прийшов, одразу сказав: завдання одне – зробити команду. По-перше, «Кривбас» – новачок УПЛ. По-друге, граємо у той час, коли в Україні війна. По-третє, аби за щось поборотись та добиватись цілей, треба побудувати команду. Ще раз повторюсь: писали, що Вернидуб прийшов й зробив чистку. Ніякої чистки я не робив. Коли я прийшов, у команді було 12 футболістів: шість плюс шість молодих гравців. Ті, які й зараз працюють з нами.

Ми зібрали ту команду наразі, яку змогли зібрати. Щодо задач, то я завжди казав, що я – людина амбіційна, тому хочу досягати найвищих цілей. Але якщо їх не ставити, то нема сенсу й працювати. Якщо ми хочемо побудувати хорошу команду, то не маємо права перебувати на тому місці, на якому зараз перебуваємо, й демонструвати ту гру, яку наразі демонструємо.

Якщо керівництво клубу скаже, що… так сказати… То я до цього готовий. Якщо у мене буде виходити, то я готовий… Хоч у мене і контракт. Потиснули один одному руки й пішли далі. У житті все буває. Я – тренер. Сьогодні я десь там, високо, а завтра – низько. Це життя. Й так може статися у кожного футболіста. Ставлюсь до цього нормально. Наразі керівництво принаймні довіряє. Працюю, а якщо скажуть – ні, не буду працювати. Які питання.

Так, зараз дуже важко, але треба все переосмислити. Й виводити команду з цієї ями, можна так сказати. Це першочергове завдання. Завдання наразі одне: впоратись із цим тиском та вийти на новий рівень, який дозволить починати набирати очки та перемагати», – сказав Вернидуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.