Артем Довбик підтвердив, що хоче покинути Дніпро-1

Нападник «Дніпра-1» Артем Довбик підтвердив, що хоче змінити клуб.

– За останні півтора року було багато варіантів, пропозицій, дзвінків. Ніхто не може сказати, що я, мій клуб чи представники втратили від них голову. Я завжди грав за «Дніпро-1» із повною самовідданістю. Інакше не вмію.

– Що у вас зараз на столі? Які пропозиції досі актуальні?

– Це щонайменше чотири клуби із Серії А, Бундесліги та турецької Суперліги.

– Говорилося ще про інтерес «Ноттінгем Форест».

– Справді, мій агент вів із ними переговори. Була ще офіційна пропозиція з клубу Чемпіоншипу – «Бернлі».

Як професіонал, я найбільше хочу грати в одній із європейських топ ліг. Готовий боротися і доводити свій рівень.

– Була інформація, що ви звернулися до керівництва «Дніпра-1» із проханням про негайний трансфер.

– Так, це відповідає дійсності. Я хочу віддячити клубу, який багато зробив для мене, в якому я отримав виклик до національної збірної, щоб «Дніпро-1» зараз заробив на моєму трансфері. Шанс зробити це є саме влітку, тому що взимку відбувається значно менше трансферів, і можливостей також буде менше.

Я став найкращим бомбардиром у новітній історії «Дніпра», найкращим гравцем УПЛ минулого року, але зараз я хочу реалізувати свою мрію та спробувати свої сили у європейському топ чемпіонаті.

Сподіваюся, керівництво та вболівальники «Дніпра» мене зрозуміють, адже кар’єра футболіста швидкоплинна, мені зараз 25 років і мені потрібний новий виклик.

Гадаю, «Дніпро-1» і зараз може обирати гідну пропозицію. Радий, якщо вона задовольнить клуб і винагородить за все добре, що «Дніпро-1» для мене зробив. Далі все залежить від «Дніпра-1», – сказав Довбик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.