Ігор Йовічевіч поділився емоціями від першої перемоги Шахтаря в офіційному матчі

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевич прокоментував перемогу над «Кривбасом» (1:0).

– Як оціните гру? Сьогодні було вже краще, ніж у попередньому матчі?

– Важко. Також важко, коли бачиш, що команда супротивника думає про захист, а ти мусиш атакувати. Завжди творити складніше, ніж оборонятися. Знали, що буде важкий матч, але через такі важкі матчі створюються команди.

Я люблю, коли мої футболісти відчувають мандраж, тиск. Вони так зростають. Це не вперше, коли я будую команду, і знаю, що початок є важливим і кожна перемога додає впевненості. І сьогоднішня перемога є абсолютно заслуженою. Ми терпіли, тому що була кривава, у прямому розумінні, гра – з травмою Корнієнка, яка, на жаль, виглядає недобре, з травмою Кривцова.

Із безліччю таких моментів, де ми терпіли, однак загалом, гадаю, заслужили перемогу. Надто в другому таймі, коли виходило достатньо з того, що запланували, забили гол. Звичайно, вже легше стало, коли суперник був у меншості, але однаково такі ігри нам допомагають повірити у власні сили. Кожна перемога додає молодим футболістам упевненості. І цей матч – не виняток. Я чекаю багато поєдинків, де ми мучитимемось до першого гола, проте потім буде вже легше.

Працюватимемо над тим, аби забивати більше. Тому що футболістам, які щойно прийшли, ще треба зігратися з командою, адже вони не проходили з нами жодних зборів. І зрештою команда створюється та народжується через такі ігри.

– Чи довелося якось додатково налаштовувати футболістів з огляду на те, що сьогодні День міста Донецька і День шахтаря?

– По-перше, це дуже великі свята для Донецька – для міста і для шахтарів, яких я дуже поважаю. Це моє життєве кредо. Як я часто говорю: бери лопату в руки, каску – на голову, лампу ввімкнути – і копати, копати. Усі ми – хто працює тут і всі футболісти – тут не лише завдяки таланту, а й завдяки праці. Щоб не думали, ніби молоді гравці мають лише талант, – вони мають ще характер і працю. Так само, як і шахтарі, що працюють на глибині 800 метрів і б’ються за свою родину.

Тож ця праця дала нам сьогодні пермогу. І ми привітали всіх зі святом цією перемогою. Щасливий і гордий, що ми є частиною цієї історії. Не повинні й не можемо забувати про те, звідки ми прийшли. Ми зараз будуємо нову команду, новий «Шахтар», але немає майбутнього, якщо ти не знаєш, звідки ти родом. Коли знаєш деякі моменти, документальні речі про те, звідки ти, – це повага, – сказав Йовічевич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.