Ярослав Вишняк прокоментував перемогу Колосу над Рухом

Головний тренер «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував перемогу команди над «Рухом» в матчі другого туру чемпіонату України (2:0).

«Ми розуміли, що матч буде непростим, так і вийшло. «Рух» – організована команда, де грають молоді та амбіційні футболісти, яка не дає супернику забагато вільних зон. Хоче атакувати, біжить в атаку. Після забитого м’яча ми закрилися, почали діяти на контратаках та шукати свій шанс, щоб забити другий.

Я вважаю, що у «Руха» велике майбутнє, тому що їх очолює фахівець, який знає, як працювати з молодими гравцями. І це видно.

Чоботенко був на зборах з «Шахтарем», зіграв за них контрольний матч 16 числа, а потім самостійно підтримував форму. До нас він потрапив через 11 днів, не тренуючись з м’ячем весь цей час, тільки в тренажерному залі. Йому трішки треба добирати форму, трішки побігати, і в принципі він буде готовий допомагати через деякий час.

Що стосується Безбородька, то ми оцінили його стан, він в гарному ігровому тонусі судячи по тим тренуванням, що він за нас провів. Це було видно візуально по тій роботі, що він виконував. Тому його стан дозволял випускати його на заміну. Я задоволений його дебютом, вітаю із забитим м’ячем. І бажаю, щоб він не збавляв обертів, продовжував так працювати.

Мілько почував себе не дуже добре, але вийшов на моральних якостях, за що йому велика подяка. Але в перерві він вже не міг продовжувати матч, довелося робити заміну.

Якщо буде гравець, який зможе підсилити нашу команду, і ми будемо в змозі задовільнити його потреби… Ми команда, яка розуміє, що зараз війна. В нас немає якихось захмарних зарплат, премій, тому ми беремо тих гравців, які хочуть грати за наш клуб, і які доступні. Якщо буде гравець, який зможе посилити конкуренцію та сходу влитися в колектив – роздивимося варіант, якщо ні – задоволені тими гравцями, які є», – сказав Вишняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.