Директор УПЛ розповів, за що може Динамо отримати штраф

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий прокоментував заяву президента «Динамо» Ігоря Суркіса про те, що клуб планує транслювати свої матчі на «2+2», хоча права на трансляцію всіх матчів чемпіонату України належать Setanta Sports.

«У 2011 році виконавчий комітет, на той момент ФФУ, справді передав права на трансляції клубам на вісім років, тобто до 2019 року. Це рішення не було пролонговано, відповідно з 2019 року правовласником даних прав є вже УАФ. Перед початком цього сезону ми підписали договір з УАФ про передачу УПЛ у тому числі прав, які включають і трансляції футбольних матчів.

Крім цього, перед початком сезону всі клуби, відповідно до процедури атестації на сезон та згідно з регламентом змагань, зобов’язані надати документ, яким підтверджують, що вони зобов’язуються виконувати всі вимоги статуту УАФ та УПЛ, а також рішення Органів управління УАФ та УПЛ.

Головним Органом управління УПЛ є Загальні збори клубів УПЛ, які своєю більшістю ухвалили рішення про створення єдиного медіа-пулу та підтримали пропозицію компанії «Сетанта». Відповідно, це рішення є обов’язковим для виконання всіма іншими учасниками УПЛ. Усі санкції передбачені дисциплінарними правилами УАФ. Це може бути за перше порушення – штраф, і з подальшим посиленням санкцій – аж до зняття очок», – сказав Дикий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *