Офіційно: Setanta Sports – телетранслятор УПЛ

Setanta Sports

На сайті УПЛ з’явилась новина, що Setanta Sports – єдиний телетранслятор чемпіонату.

Українська Прем’єр-Ліга повідомляє про звершення історичної події — єдиний телевізійний пул створено!

За відповідне рішення проголосувала більшість Учасників УПЛ.

*Згідно статуту УПЛ, рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більша половина Учасників.

Офіційним транслятором УПЛ стала міжнародна телекомпанія Setanta Sports. Контракт розраховано на 3 сезони, сума контракту складає $16,2 млн.

Матчі Чемпіонату України з футболу у преміум якості будуть доступні для глядачів на 3-х майданчиках:

  • Лінійні канали Setanta Sports (мінімум 4 матчі кожного туру в прямому ефірі + решта у записі)
  • ОТТ платформа Setanta Sports (всі матчі у прямому ефірі)
  • Youtube канал Setanta Sports (2 матчі у прямому ефірі + всі матчі у записі)

В рамках додаткових перемовин, було досягнуто прийняття беспрецедентних умов для сприяння максимальній доступності футболу для українських вболівальників: окрім 2-х матчів кожного туру у прямому ефірі, абсолютно всі матчі УПЛ будуть у вільному доступі на Youtube всього через 15 хвилин після фінального свистка.

Також, важливим кроком для популяризації українського футболу, стане швидка передача клубам хайлайтів матчів через рекордні 6 годин після завершення поєдинку.

Setanta Sports є провідним спортивним телеканалом у 14 країнах Європи та Азії із загальним населенням 154 млн людей. Їх лінійні канали транслюються 425 кабельними операторами та охоплюють до 15,5 млн домогосподарств, що робить Setanta Sports найпоширенішим спортивним каналом у регіоні із аудиторією більш ніж 61 млн глядачів. В Україні Setanta Sports вже охоплює понад 2,5 млн домоволодінь.

Компанія має довгострокові спортивні права преміум-класу на більшості своїх територій і пропонує ексклюзивні трансляції найпопулярніших спортивних турнірів, таких як: Англійська Прем’єр Ліга, Іспанська Ла Ліга, Німецька Бундесліга, Італійська Серія А, Французька Ліга 1, баскетбольні Євроліга та НБА, найпрестижніші жіночі та чоловічі тенісні турніри, UFC, НХЛ, Формула 1 тощо.

Тепер до цього поважного списку приєднається також і Українська Прем’єр-Ліга.

УПЛ та її Учасники розглядають це як украй важливий перший крок у довгостроковій перспективі. Ми переконані, що цей довгоочікуваний досвід дасть УПЛ змогу підвищити рівень українського футбольного продукту.

Дуже важливо, що в такі складні часи, українські футбольні клуби таки змогли об’єднатися та стати в один ряд із футбольними топ-лігами світу, запровадивши принцип єдиного телепулу.

В умовах конструктивних перемовин, клубами було запропоновано та підтримано позицію, щодо абсолютної необхідності триматися принципів рівності Учасників та дотримуватися всіх зобов’язань, встановлених Статутом ОПФКУ «Прем’єр-Ліга» та нормативно-правовими документами УАФ і УПЛ“, – вказано в новині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *