Юрій Вірт пояснив причини поразки від ФК Рух

Юрій Вірт

Сьогодні, 13 серпня, відбувся товариський матч між клубами УПЛ Вересом та Рухом. Львів’яни перемогли (2:0). Наставник колективу з міста Рівне Юрій Вірт пояснив, чому його клуб поступився.

Першу половину першого тайму відіграли непогано. Гра була рівною. Але потім були дитячі помилки в обороні, які суперник реалізував.

Нас дуже швидко покарали за елементарні помилки. Незадоволений цим відрізком гри. Було багато втрат. Ми в простих ситуаціях губили м’яч і наражалися на контратаки. Ми подарували супернику ці два голи.

В перерві ми поговорили. Загалом, другий тайм відіграли краще у захисті. Хотілося б більше креативу і більше гольових моментів попереду. Хотілося б, щоб футболісти, які виходять на заміну – додавали свіжості, агресії. Але з цим є проблеми. Можу виділити Олександра Лебеденка – він дійсно освіжив гру. До інших – є питання.

Розбиратимемо детально цю гру. Так в обороні грати не можна. Бо нас одразу ж за це карають. Тому, є над чим подумати”, – сказав Юрій Вірт.