Андрій Павелко: Триває пошук можливостей для підтримки клубів у цей складний час

У Будинку футболу відбулася робоча зустріч із представниками клубів Української Прем’єр-ліги. В обговоренні ключових питань підготовки до старту чемпіонату України узяли участь президент УАФ Андрій Павелко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий та перші віце-президенти УАФ Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко, Олег Протасов, Алан Плієв і Вадим Костюченко.

Учасники зустрічі, серед іншого, обговорили питання погодження протоколу безпеки проведення змагань, який перебуває на затвердженні Міністерства оборони України, правоохоронних органів і місцевої влади регіонів, де планується грати матчі турніру.

Також керівники УАФ, УПЛ і представники клубів приділили увагу питанню створення єдиного телепулу. За словами Павелка, безпека проведення змагань — пріоритет номер один.

Адже йдеться не тільки про поєдинки УПЛ, а й про матчі чемпіонату ПФЛ, жіночих клубних команд і U-19. Також, за словами президента УАФ, триває пошук можливостей для підтримки клубів у цей складний час, зокрема, у фінансуванні арбітражу.

Важлива умова успішного старту першого в історії футболу чемпіонату в умовах війни й подолання всіх перешкод на цьому шляху — це єдність і взаємопідтримка клубів-учасників. Адже в усіх нас спільна мета — перемога України й відродження українського футболу!» — наголосив очільник УАФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.