Екс-форвард збірної України: За Кривбасом буде цікаво спостерігати в УПЛ

Екс-форвард ряду клубів УПЛ Тарас Кабанов, який має у своєму активі 1 матч за збірну України, поділився думками щодо нового сезону.

— На вашу думку, чи вдасться в Україні провести повноцінний чемпіонат?

— В зацікавлених організацій було вдосталь часу, аби все зважити. І якщо вже було прийняте рішення про відновлення чемпіонату, то дуже сподіваюся, що врахували всі нюанси.

Адже доведеться зіткнутися з проведенням офіційних матчів під час воєнного стану. Це дає підстави вірити, що все буде на належному рівні.

— Чи може майбутній сезон стати найнепередбачуванішим за часи незалежності?

— Як на мене, до великих несподіванок справа не дійде. В боротьбі за золото віддаю перевагу «Динамо», яке зберегло всіх ключових виконавців з українським паспортом, а легіонери останнім часом в столичній команді не були на провідних ролях.

Від кого чекаю сюрпризів? Цікаво буде спостерігати за «Кривбасом», що повернувся до еліти з новим керманичем Юрієм Вернидубом, котрий вже привчив уболівальників до того, що очолювані ним команди-завжди на видноті.

Додає інтриги й виступ «Дніпра-1, особливо, коли врахувати, що новому головному тренеру Олександру Кучеру ще не доводилося працювати на такому рівні.

Також слід уточнити, що через війну з росією матчі проходитимуть без глядачів і, за великим рахунком, значення рідних стін нівелюється. Це, без сумніву, може позначитися на результатах поєдинків.

— Наскільки сильно впаде рівень УПЛ у зв`язку з нинішньою ситуацією в країні?

— Я завжди намагаюся бути реалістом. Звичайно, потрібен час, аби знайти гідну заміну тим легіонерам, які залишили Україну. Позначиться негативно на рівні УПЛ й відхід деяких українських гравців. До того ж, через агресію росії тривалий час взагалі було невідомо, коли відновиться в Україні футбольне життя.

Повірте, це дуже важко було сприймати. Ось чому треба запастися терпінням і виважено відноситися до того стану в якому опинився нині наш футбол. Все одно ми його любимо і завжди підтримуватимемо”, – сказав Тарас Кабанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *