Дмитро Хомченовський: Перший тайм проти Металіста у нас трохи не вийшов

Хавбек ФК Кривбас Кривий Ріг Дмитро Хомченовський у коментарі клубній пресслужбі поділився думками від гри проти Металіста.

– Дмитре, які враження від матчу?

– Перший тайм трохи у нас не вийшов, у другому зіграли вже краще. У перерві Юрій Миколайович знайшов потрібні слова. Добре, що вдалось зрівняти рахунок, на останніх хвилинах. В принципі 1:1 – нормальна гра.

– Як у цілому оціниш збори? Дійсно, класні команди були спаринг-партнерами «Кривбасу».

– Так, збори на те і збори, аби бути важкими. Так і треба: на зборах потрібно грати проти сильних суперників, аби в чемпіонаті показувати класний футбол. Зараз декілька днів відпочинемо, й після цього продовжимо готуватись до сезону УПЛ.

– Сьогодні на матчі команду знову підтримували ультрас Кривбасу. Щоправда, їх було вже більше, ніж у матчі із Севлюшом. Наскільки відчувається, що старт сезону вже близько й за вами, скажімо так, “приглядають” фанати?

– По-перше, величезна вдячність фанатам. Бо між Кривим Рогом та Ужгородом дуже велика відстань. Тому побачити їх тут – приємна несподіванка. Маємо надію, що якнайскоріше зможемо грати у Кривому Розі при заповнених трибунах. Й зробимо усе, щоб їх тільки радувати“, – сказав Дмитро Хомченовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.