Іван Надеїн: Працюємо над тим, аби комісія від УАФ внесла “Авангард” до переліку стадіонів, де можуть гратись матчі УПЛ

Іван Надеїн

Президент НК Верес Іван Надеїн відреагував на дозвів РОВА проводити домашні матчі на стадіоні “Авангард” у Рівному.

– Рівненська обласна військова адміністрація дала дозвіл на проведення матчів на Авангарді у Рівному. Наскільки це вагомий крок для Вереса?

– Насправді це історичний крок! Оскільки Верес у найвищому дивізіоні чемпіонату України у Рівному не грав більш як 25 років. Відповідно до протоколу проведення змагань, рішення про проведення матчів приймають саме за військові адмістрації.

Зараз працюємо над тим, аби ініціювати комісію від УАФ, яка вже внесе Авангард до переліку стадіонів, що можуть приймати матчі УПЛ. Тобто, наступний крок – це рішення профільної комісії від УАФ.

– Які емоції ця новина викликала особисто у Вас?

– Три роки тому, коли я став президентом клубу, основна наша задача була повернути Верес у Рівне. Тому емоції – виключно позитивні. Наразі ми ще на один крок стали ближчими до цієї мети і сподіваюсь що це таки станеться.

– Всі ми знаємо рівненських вболівальників. Вони постійно палко підтримують команду. Новий чемпіонат пройде без глядачів. Чи позначиться відсутність дванадцятого гравця на трибунах на моральних якостях команди?

– Чомусь я впевнений, що ми цю підтримку точно будемо відчувати. Не знаю наскільки безпосередньо це буде відбуватись, але знаючи наших вболівальників – я впевнений, що без підтримки вони команду не залишать.

На жаль, через війну, відповідно до протоколів безпеки, буде дуже складно організувати евакуацію глядачів під час повітряних тривог. Тому рішення проводити матчі без глядачів – об’єктивне. Але в тому, що ми точно відчуватимемо підтримку вболівальників – я не сумніваюсь. Вони точно щось вигадають”, – сказав Іван Надеїн клубній прес-службі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *