Ігор Йовічевіч: Я похвалив своїх футболістів, у них високий інтелект

Хорватьский наставник донецького Шахтаря Ігор Йовічевіч розповів, що думає про гру з Аяксом, а також розповів, чому не боявся зробити багато замін в перерві.

Діагностику вже зроблено: такі матчі, такі тести із суперником рівня Ліги чемпіонів – великий виклик для розуміння того, де ми є, адже вже за місяць такі команди протистоятимуть нам в офіційних іграх. Маємо розуміти, що ми працюємо лише 12 днів, але хлопці старалися, виходили досить цікаві ситуації у побудові атаки.

Я похвалив футболістів, адже у них настільки високий інтелект, що за 12 днів вони зрозуміли деякі фази атаки, і тут, на «Йоган Кройф Арені», так сміливо грали в першій зоні, переводили м’яч і просувалися в іншу зону.

І, звісно, у таких матчах слід мати терпіння й використовувати простір. Ми мали більше попрацювати на контратаках, адже було видно – багато простору буде попереду. І в нас виникали непогані ситуації, щоб вести в рахунку з більшою різницею, приймати найкращі рішення за останнього паса, сміливіше брати на себе ініціативу.

Загалом можу похвалити команду за зусилля і мотивацію рухатися вперед. Звісно, програвати завжди неприємно, не люблю програвати навіть на тренуваннях, навіть на зборах, але все одно можу тільки похвалити.

– Хоча це й товариський матч, але чи ви не боялися міняти склад на другий тайм?

– Ні, зовсім не боявся. У нас збори, я зараз не граю в Лізі чемпіонів. Ми не граємо на яскраво виражений результат. Поважаю свою команду, шаную всіх виконавців. Шкода, що Криськів не мав більше хвилин, але я тримав у голові одну заміну в другому таймі на випадок, якщо, не дай Боже, якась травма буде і щоб ми не грали в меншості.

Звісно, хотілося дати йому зіграти 30 чи 45 хвилин. Але я не стільки про себе думав, скільки про фізичний та функціональний стан команди, про те, що відбувається на футбольному полі.

Виконавці «Аякса» – гравці справді високого рівня. Зрозуміло, коли платиш за футболіста 30 мільйонів євро, то він має робити різницю – так само й Антоні робив різницю, Тадич, якого ми чудово знаємо… Грати проти таких футболістів для нас – дуже гарна перевірка. Наші хлопці чудово попрацювали, хоча грали не по 90 хвилин, а по 45, та вони все одно молодці”, сказав Ігор Йовічевіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *