“Я поки на паузі”: Олександр Денисов – про своє майбутнє

Директор телеканалів Футбол 1/2/3 Олександр Денисов прокоментував припинення мовлення каналів та розповів про зустріч з журналістом Ігорем Цигаником.

“Цей пост у Фейсбуку був дуже важким для мене. Я, мабуть, пару годин його писав. Дуже важко було зловити настрій, щоб і серце не вбити, і людей підтримати. Я побачив стільки коментарів, стільки подяки за все, що ми робили.

Це болить. Це не те що частина життя – це все життя було. Мені здається, навіть зараз ми всі не розуміємо, чого не стало. Канал, продукт, який ти міг цілодобово дивитися. Це як твій товариш, твоя подруга, яка завжди поруч з тобою. Зараз цього немає. Так, це було як грім з ясного неба.

Я поки нікуди не йду. Я поки що на повній паузі. Зараз треба зрозуміти, що і як має виглядати у моєму житті, у житті людей з каналу.. Занадто рано говорити про якісь прогнози і ідеї. Думаю, на днях зробимо спільний зум. Поговоримо про плани.

2+2 та канали «Футбол» якось доповнювали один одного. Ми коли зустрілися, він замовив червоний борщ, а я зелений. Навіть тут ми доповнювали один одного“, – сказав Олександр Денисов.

На ТК “Україна” Денисов почав працювати на початку 21-го століття. З 2003 був ведучим “Футбольного Уік-Енду”, а в 2008 році став директором тематичного ТК “Футбол”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *