Олександр Поворознюк: Відео, де я нібито б’ю диверсанта, добре змонтована режисура

Президент Інгульця Олександр Поворознюк заявив, що відео, на якому він ніби-то побив диверсанта, який розставляв мітки, змонтоване.

«Це дуже добре змонтована режисура. По-перше, я ніколи не ходжу без картуза, тому що в мене є проблеми з головою. Холодно чи жарко – я завжди в картузі. По-друге, я ніколи не ходжу без годинника. По-третє, з першого дня війни я завжди ходжу з пістолетом.

А голос мій накладений. В Петровому навіть вже немає таких парків та лавиць, в нас красота. Дам мільйон гривень тому, хто прийде і скаже, де це було і хто це.

Всі знають, як я підтримаю президента України Володимира Зеленського та про моє патріотичне відношення до війни. Всі знають, що я одним словом зробив політичних трупів з Тимошенко, Порошенка, Ляшка, Смешка та всіх інших. На мене вже давно полюють, щоб вбити. Бережусь як можу.

Ніби на тому відео нічого такого й немає – я впіймав колаборанта. Але я вчинив би інакше. Вони роблять це для того, щоб розкрутити по всіх інтернет-ресурсах та показати, що буде з прихильниками руского міра. А коли мене вб’ють помахають пальчиком і скажуть, що так буде з кожним.

Це все йде на місцевому рівні: «БЮТ», «Солідарність», всі ці Коваленки, Червоноіванюки.

Хочу сказати всім своїм прихильникам, що ніколи не опущуся до такого. Мене просто хочуть втягнути в політику. Зараз політики не буде, зараз – війна 24/7. А от коли переможемо, тоді розкажемо, що і як потрібно робити», – сказав Олександр Поворознюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.