“Навіщо його чіпати”: Віктор Леоненко заступився за Тимощука

Колишній форвард київського Динамо та збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про російських спортсменів та Анатолія Тимощука, які мовчать про війну в Україні.

Російські спортсмени не те що не винні, вони нічого не можуть зробити. Вони нічого не вирішують. Там вирішує одна людина. Що на них кричати? Не говорять та й не говорять.

Спортсмени в Росії, і не тільки там, і так постраждали, бо їх звідусіль викинули. Це добре чи погано для спорту? Спортсмени ніхріна не вирішують, який сенс їх судити.

Що, кожна людина має бути сміливою? Навіщо судити людину, яка боїться чи боягуз? Нападімо на Тимощука, як усі напали. Я вважаю, що його взагалі чіпати не можна. Навіщо його матюкати?” – сказав Леоненко.

Нагадаємо, після початку війни Анатолій Тимощук лишився в Зеніті та ніяк не прокоментував події на батьківщині. Була інформація від ЗМІ, що його батько вступив до тероборони міста Луцьк. Тимощук є рекордсменом збірної України по проведенним матчам. В перші дні війни УАФ позбавила його всіх державних нагород.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *