Юрій Вірт: Головне, щоб зараз футболісти набрали ігрові кондиції

Наставник рівненського НК Верес Юрій Вірт у коментарі клубній прес-службі розповів, як проходить збір “червоно-чорних” до нового сезону.

– Позаду тиждень тренувань. В яких кондиціях команда?

– Якщо говорити на чистоту, то наразі команда далека від оптимальних кондицій. Ми 130 днів не тренувалися. Футболісти багато втратили і в фізичному, і в технічному плані. Робимо все від нас залежне, аби вони набрали форму якнайшвидше.

Задоволений самовіддачею. Їхньому бажанню грати можна позаздрити. Хлопці виконують всю ту роботу, яку ми запланували. Головне, щоб цей процес обійшовся без травм.

– В команді багато новачків. Як проходить процес адаптації?

– Хлопці працюють із великим бажанням. Україна – футбольна країна. Гравці знають один одного, тому процес адаптації проходить досить безболісно. Сподіваюсь, що новачки тільки посилять команду.

– Найближчим часом команда зіграє серію товариських матчів. Чи варто очікувати тактичних змін?

– Наразі не хотів би говорити про якісь тактичні зміни. Зараз головне, щоб футболісти набрали ігрові кондиції. Ми запланували чимало товариських матчів. Зрозуміло, що ближче до старту сезону будемо награвати певні тактичні задуми.

Головне, щоб гравці не забули все те, що вже знають. А під завершення зборів будемо більше приділяти увагу саме тактичним моментам, які запланував тренерський штаб, – сказав Юрій Вірт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *