Олександр Шовковський відреагував на смерть колишнього гравця Динамо на війні

Тренер збірної України і легенда київського Динамо Олександр Шовковський відреагував на смерть колишнього одноклубника Сергія Баланчука. Екс-футболіст Динамо, Ворскли та Металіста загинув на війні після артилерійського обстрілу.

«Дуже жахлива звістка. Болюча… Невідворотна… Втрата… Сергій Баланчук! 47 років. Загинув, захищаючи нашу країну в війні з підступними рашистами, які нічого не цураються. Загинув від ворожої артилерії під Бахмутом…

Ми навчалися разом в одному класі. Він був найкращим учнем серед усього нашого спеціалізованого футбольного класу і закінчив школу з золотою медаллю!

Починали разом шлях у футболі. І, до речі, він перший серед усіх нас потрапив після школи з «Динамо-3» в склад дубля «Динамо» і закріпився в команді… Ми з ним разом прийшли в першу команду «Динамо» 18 грудня 1993 року, разом з Сергієм Федоровим.

Можна розповідати багато, але скажу одне — він завжди професійно і відповідально ставився до всього, з чим мав справу. Він захищав нашу країну! Захищав на нашій території! Він боровся за нашу незалежність! За нашу Свободу! Свободу, яку ми обираємо самі!

Свобода — це не те, що вам можуть дати! Це те, що неможливо забрати! Ми боремося, віддаючи найцінніше, що у нас є — життя синів і доньок нашої України.

Внутрішнє наше коло стискається, ми втрачаємо людей в цій війні, тому нам вкрай необхідно посилювати зовнішнє кільце підтримки, підтримки усього світу задля нашої якнайшвидшої перемоги над рашистами. Нам вкрай необхідна допомога для перемоги здорового глузду над бункерним маразмом, від якого вже увесь цивілізований світ відвернувся!

І ми обов’язково переможемо, тому що Козацькому роду нема переводу! А сьогодні я сумую! Я сумую тому, що наша Україна втратила одного зі своїх Захисників, батьки втратили Сина, сестра втратила Брата, а діти Батька! Спочивай з миром! Земля тобі пухом!

Слава Україні! Слава Нації! Слава ЗСУ і Героям Слава! Все буде Україна! Але обов’язково — Смерть ворогам!» – написав Олександр Шовковський в Інстаграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *