Виглядає патріотично: Юрій Вернидуб зробив перше в житті татуювання (ФОТО)

Український тренер Юрій Вернидуб, який очолив нещодавно криворізький Кривбас, продемонстрував татуювання на плечі. Там вибитий герб України, жовті колоски пшениці, червона калина й гасло “Слава Україні!”.

Як повідомила пресслужба Кривбасу, Вернидуб усе життя був “хейтером” татуювань, навіть забороняв робити їх дружині та дітям. Але перебування у Збройних силах України змінило його погляди.

Юрій Вернидуб

Вернидуб розповів, як буде тренувати Кривбас і паралельно боронити вітчизну в армії.

Був наказ про моє переведення. Ніхто мене не звільняв з лав ЗСУ, я не підписував контракт. Я сам повернувся дуже швидко і 27 лютого мобілізувався.

Мені дали можливість (працювати з командою – прим.), довго розмовляли на цю тему. Я не міг зрозуміти, як це може бути в час, коли йде війна. Але, люди переконали мене, що потрібно займатися своєю справою. Зараз є можливість займатися тренерською діяльністю, перебуваючи в ЗСУ.

Якщо мені зателефонують і скажуть, що потрібно з’явитися за місцем моєї служби, то я повинен одразу це зробити. Переодягнутися у свою військову форму та поїхати туди, де я приписаний.

Я вже пару разів їздив. Щоб мене бачили, познайомитися з хлопцями. Там, де я був раніше, було дуже “весело та гаряче“, – сказав 56-річний Вернидуб в інтерв’ю для ПРОФУТБОЛ Digital.

Юрий Вернидуб: карьера

Вернидуб возглавлял луганскую “Зарю” с 2010 по 2019 год. В этом клубе он сделал себе имя как тренер, его удостаивали награды “Тренер года в Украине” в 2016 и 2018 годах. “Заря” с ним выиграла бронзовые медали УПЛ в 2017 году.

После “Зари” Вернидуб привел к чемпионству Беларуси солигорский “Шахтер”.

Последним местом работы Вернидуба был молдавский “Шериф”, который с украинцем пошумел в прошлом сезоне Лиги чемпионов. Также Вернидуб дважды становился чемпионом Молдавии с “Шерифом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *