Євген Селезньов назвав ім’я гравця Минаю, кому він подарував сумку Louis Vuitton

Нападник «Миная» Євген Селезньов розказав про минулий конфлікт з тодішнім одноклубником Едвардом Кобаком у матчі проти «Динамо».

«Не хочу бути голослівним, але я знаю, як будувати команду, яким має бути колектив, які футболісти мають бути за характером.

Допустимо, був такий Кобак: я його взяв під крило, я з ним розмовляю щодня. Я йому подарував сумку від Louis Vuitton, але тільки працюй. Я кожне тренування приходжу і кажу: «Мені 36, тобі – 19. Як я можу на кілометр більше за тебе бігати?» Він втрачає м’яч, я біжу 60 метрів назад. Я забираю м’яч, вибиваю в аут і дивлюся на нього: «Ти його втрачаєш, йдеш пішки, а я за тебе біжу. Як ти хочеш стати футболістом»?

Я вже після «Динамо» вибачився, у мене нерви не витримали. Він втрачає м’яч, падає як дівчина, всі біжать назад, а він пішки йде, і ми пропускаємо гол. Ну, що йому сказати? Якби я так зробив свого часу, то я б у душ не зайшов, я б у роздягальню не зайшов. Я біг би з поля одразу у формі, у бутсах, щоб мене не бачили два дні», – сказав Євген Селезньов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *