Експерт: Найбільший попит зараз на Забарного

Відомий коментатор та експерт Роберто Моралес поміркував про найближчі трансфери українських гравців за кордон.

На думку Моралеса, найбільше шансів перейти до європейського клубу має 18-річний півзахисник Дніпра-1 Єгор Ярмолюк, близький до трансферу до Брентфорда. Артем Довбик також має виїхати до Торіно, але там все складніше.

«Моя версія – це буде Ярмолюк. Він уже має візу, його хочуть, він дуже молодий і клуб налаштований його продавати. Дніпро-1 налаштований продавати і Довбика, але там із цінником не так просто, розпочинаються великі торги“.

Серед інших українських футболістів, які мають шанси виїхати до європейських чемпіонатів, Моралес виділив захисника Динамо Іллю Забарного та вінгера Шахтаря Михайла Мудрика.

«Щодо інших футболістів. Найбільший попит зараз на Забарного, бо він фізично сильний, молодий та багато зіграв на високому рівні. Другий гравець, на якого є попит, це Мудрик. Такі крайні бігунки потрібні в будь-якій команді», – сказав Моралес в новому випуску«ТаТоТаке».

Раніше повідомлялося, що Мудрік був близьким до переходу до Байєра, але переговори припинилися, а інтерес до Забарного виявляв Тоттенхем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *