“Ти що хірург, яка операція”: Євген Селезньов висміяв росіян

Екс-форвард збірної України Євген Селезньов висловився про російську агресію та росіян.

Там мізків взагалі немає. Там немає ні серця, ні мізків. Вони якісь промиті, дурні. Що ви робите? Куди ти стріляєш по дітях? Ти ї******й чи що? Яка операція? Ти що, хірург, б*я, чи що? Хто тебе питав? Я фашист? Та я російською мовою буду з тобою говорити. Який я фашист? Я в Макіївці народився, б*я. У мене прадід герой Радянського Союзу. Який я н***й фашист? Я тебе просив йти на мою землю?

Виходить, що мене треба врятувати від самого себе. Та пішов ти у дупу, б*я!. Я не можу доїхати до могили батька в Макіївці, тому що мені сказали, що мене там розстріляють. Якого х*я ти мене будеш розстрілювати, якщо я там народився? Що ти зробив для цього краю.

У мене вся родина шахтарі. Я був у шахті. А ти де був, машини мені мив?», – сказав Євген Селезньов в новому випуску “Денисов. TIME”.

З літа минулого року Селезньов грає за ФК Минай. Він є вихованцем донецького Шахтаря. В Україні також виступав за київський Арсенал, ФК Дніпро та Колос Ковалівка. За кордоном виступав за Кубань, Карабюкспор, Бурсаспор та Малагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *