Офіційно: клуб УПЛ очолив іноземний спеціаліст

Луганську Зорю очолив нідерландський спеціаліст Патрік ван Леувен. До цього з клубом три роки працював украънець Віктор Скрипник, який перейшов до Ворскли.

Про признаяення нідерландського тренера сказано на офіційному сайті команди.Патрік ван Леувен гарно знайомий українським вболівальникам по роботі в структурі «Шахтаря» з 2006-го по 2013-й роки. Підсумком його роботи стала книга «Філософія футболу» – науковий посібник для тренерів.

Після цього ван Леувен був спортивним директором казахстанського «Кайрату». З червня 2016-го став виконавчим директором «Маккабі» (Тель-Авів). Проте наприкінці сезону 2019/20 став виконуючим обов’язки головного тренера клубу. Зумів з командою здобути титул володаря Суперкубку Ізраїлю.

У сезоні 2020/2021 завдяки його праці «Маккабі» посів 2 місце у Прем’єр-лізі та здобув Кубок Ізраїлю.

Якщо занурюватися у тренерську кар’єру Патріка ван Леувена, треба ще зауважити, що з 2000-го по 2006-й роки він був тренером координатором молодих кадрів одного з кращих клубів Нідерландів – «Феєнорда». Крім того займав у цьому ж клубі посаду керівника департаменту скаутингу академії «Фейєнорду»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *