Роман Зозуля: Ми всі десь трохи морально втомлені, фізично виснажені та емоційно загнані

Форвард «Фуенлабради» Роман Зозуля підбадьорив українців.

«Чи втомились українці від війни? Звісно. Адже всі хочуть повернутися додому і жити своїм звичним, рутинним, але мирним життям. Нікому, крім схиблених кровожерливих рашистських покручів, ця війна не приносить задоволення.

Чи втомились наші військові від війни? Так. Бо щодня втрачати побратимів – це біль, яку неможливо заглушити. Але їхня мужність, відданість і сила волі не дозволяють взяти паузу і відпочити від бойових дій.

Чи втомились ми допомагати нашим захисникам? Ні. Бо там, в пекельних умовах, вони захищають не просто наші домівки. Вони воюють за нашу історію, наше теперішнє, наше майбутнє і наше право на життя.

Мабуть, ми всі десь трохи морально втомлені, фізично виснажені та емоційно загнані. Але, на жаль, це наша реальність. У нас немає іншого «сьогодні» і наше «вчора» остаточно загубилось 23 лютого, але єдиний спосіб забезпечити мирне «завтра» – це боротися. Боротися на усіх фронтах і з усіх сил підтримувати наших воїнів.

Ми хибно вважаємо, що велика війна почалася 24 лютого. Адже вона триває 8 років. І в тому, що рашисти зважилися на повномасштабний наступ, – є провина кожного з нас. Бо за ці 8 років ми дозволили собі абстрагуватися від війни на Сході. Тому давайте більше не повторювати цю помилку.

Ми маємо пам’ятати, що в той момент, коли в одному домі стало спокійно і тихо, то хтось з наших героїв заплатив за це своїм життям. За ці 4 місяці Україна пролила надто багато крові, просто втомитися й абстрагуватися від всього не можливо. Слава ЗСУ», – написав Зозуля в інстаграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *